پنج‌شنبه, 18 خرداد 1402
  • ساعت : ۲۳:۳۳:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ 
  • کد خبر : ۳۷۴۱
دکتر دادخواه شهردار آبیک:
همراهی مردم و مسوولان گامی بزرگ در جهت توسعه پایدار در عرصه فرهنگ خواهد بود
دیدار حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نژاد رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با دکتر دادخواه شهردار آبیک در شهرداری آبیک برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبیک حجت الاسلام والمسلمین فاطمی نژاد در این جلسه اظهار کرد: حدود ۳۰ درصد از شهروندان در شهرها از تبلیغات شهری استفاده میکنند.

وی بیان کرد: نیاز آبیک به داشتن بیلبورد های بزرگ جهت تبلیغات محیطی و ایجاد محتواهای جذاب  مذهبی برای شهروندان ضروری به نظر می رسد.

دکتر دادخواه شهردار آبیک نیز در این جلسه گفت: در شهرمان اگر مشارکت مردم و حضور مردم در عرصه های مختلف وجود  نداشته باشد و یا کمرنگ باشد شهر روند نامتناسبی در این عرصه پیدا کرده و دست یافتن  به توسعه پایدار به درستی هدایت نخواهد شد.

دادخواه ادامه داد:ما در مدیریت شهری تلاش خواهیم کرد تولید محتواهای مناسب و متناسب با نیازهای شهر تولید و ارائه گردد که در این زمینه همکاری ادارات و سازمانها جهت فرهنگ سازی و آگاه سازی شهروندان به عنوان بازوی حمایتی می تواند نقشی ارزنده را در در دستیابی به اهداف مان در این عرصه ایفا نماید.

وی تاکید کرد: در بحث فرهنگی شهرداری آمادگی دارد درجهت آگاه سازی در حوزه های مختلف اقدامات خوبی را مورد انجام دهد.

شهردار آبیک در آخر تصریح کرد: احصا دقیق نیازها و نیاز سنجی و اولویت قرار دادن نیازها از جمله ضروریات است که باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد چرا که متاسفانه به دلیل عدم توجه به این مقوله در گذشته سبب شده است در بخش های مختلف نیازمند برنامه ریزی باشیم و همراهی همه دستگاه‌ها در این عرصه ضروری به نظر می رسد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0