سه‌شنبه, 4 مهر 1402
  • ساعت : ۲۳:۳۱:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ 
  • کد خبر : ۳۶۸۸
شهردار آبیک در دیدار با خواهران حوزه بسیج شهر آبیک:
امید و زنده دلی را باید بیش از گذشته، با خدمت صادقانه در دل مردم زنده كنیم.
به مناسبت هفته بسیج دکتر دادخواه به همراه اعضای شورای اسلامی شهر به دیدار حوزه بسیج خواهران شهر آبیک رفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبیک دکتر دادخواه شهردار آبیک در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج و نقش،زنان بسیجی در این عرصه گفت:ما هم در این عرصه در کنار شما خواهیم بود و در بحث فرهنگی و ورزشی بیشتر باید فعالیت هایمان توسعه یابد و مجموعه مدیریت شهری آماده همکاری در این زمینه است.


دادخواه ادامه داد: در موضوع اعتلای فرهنگ عامه،فرهنگ ایثار و شهادت، توزیع عادلانه خدمات شهر تلاش ها همچنان ادامه داشته  و در ابتدای کار فعالیت مان را از  منطقه محروم شهرک فردوس آغاز کرده ایم.

وی اظهار کرد: رفع اگوی شهری و فاضلات، ایجاد فضای بازی برای کودکان در شهرک فردوس در حال انجام و پیگیری است.
دادخواه بیان کرد:بحث فرهنگسرای شهرک فردوس نیز در حال پیگیری است و  به امید خداوند بزرگ به زودی زود امید را در دل مردم زنده تر از گذشته خواهیم کرد.
وی با اظهار این‌مطلب که مردم از وعده وعیدهای مسوولان خسته شدند تصریح کرد: زنان در هنگام‌ جنگ‌نقش پر رنگی ایفا کرده اند و در زمان جنگ مسوولیت ۸۰درصد پشت جبهه را خواهران به عهده داشتند.
وی بیان کرد: مسئولیت ما در مدیریت شهری صد چندان هست و در جهت اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت ما هر چه به این سمت بریم، به نتیجه خواهیم رسید و خداوند را شاکریم که این همه همدلی که بین مردم وجود دارد.
 وی خبر داد: پارک بانوان نیز به زودی جهت استفاده بانوان شهر تجهیز خواهد شد.
شهردار آبیک گفت:ما درکنار شما هستیم، تنها چیزی که جامعه را نجات خواهد داد فرهنگ بسیجی و گسترش این فرهنگ است و هر جا ضربه خوردیم برای این بوده است که از این فرهنگ والا دور شدیم.
سرهنگ پاسدار زهرا چگینی فرماندهی حوزه فاطمه الزهرا خواهران شهرستان آبیک در ادامه این دیدار باداشاره به فعالیت هاي ابن حوزه گفت: در زمان شیوع کرونا۴۰۰ بسته معیشتی توزیع گردید، همچنین روزی ۵هزار ماسک در سالن سپاه دوخته میشد.
وی ادامه داد: در ابتدای کار با چرخ های خیاطی مشکی قدیمی شروع به کار کردیم و در حال حاضر ۵۰۰۰ نیروی بسیجی بانوان فعالیت دارند.
وی تصریح کرد: جامعه هدف ما ۳۰۰۰۰نفر است که به آنان خدمات رسانی مینماییم.
اجلی عضو شورای اسلامی شهر نیز در ادامه این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج به خواهران بسیجی گفت: فعالیت های جهادی را ما از ابتدا تا به حال با فعالیت های شما از نزدیک شاهد بوده ایم و به لحاظ فرهنگی و همچنین ورزشی شما همواره خوش درخشیده اید و ما در کنار شما عزیزان همه این موارد را شاهد بوده ایم و در آینده خواهیم بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0