شنبه, 6 آذر 1400
  • ساعت : ۲۳:۲۲:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ 
  • کد خبر : ۳۶۸۷
دکتر دادخواه شهردار آبیک: فرهنگ‌بسیجی در همه برهه ها یاریگر مردم و انقلاب بوده است.
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبیك با علی نجاران فرماندهی بسیج حوزه ثارالله شهرستان  آبیك دیدار كردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبیک در این دیدار دکتر دادخواه شهردار آبیک 
ابتدای مراسم شهردار آبیک ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: فعالیتهای بسیج همیشه چنان پررنگ و تاثیرگذار بوده است که نیازمند تمجید و تعریف نیست چرا که همه مردم به این مهم آگاه هستند.


دکتر دادخواه ادامه داد: در همه برهه ها بسیجی و فرهنگ بسیجی بوده است که از توطئه‌ های دشمن با سربلندی خارج شده است و سبب نقش بر آب شدن نقشه های شوم‌استکبار شده است.
وی افزود: پایگاهای انقلاب هم اینک در سراسر دنیا ایجاد سده و به امید خداوند بزرگ باید فرهنگ بسیجی را توسعه و گسترش دهیم.
این مسوول تصریح کرد: در این زمان کوتاه که در خدمت مردم هستم مبرهن است که فرهنگ بسیجی در شهر آبیک بسیار توسعه یافته و  سمت و سوی خوبی دارد و خوشحال هستيم که تعداد بسیجی‌های فعال در ابن شهر بسیار چشمگیر است.
شهردار آبیک اظهار کرد: بسیار خرسندم فرهنگی که بدون هیچ چشم داشتی یاری دهنده عموم شهروندان است همیشه در صحنه بوده و کمک دهنده مردم و مسوولان است و ما به عنوان مجموعه مدیریت شهری وظیفه داریم در اعتلای فرهنگ بسیجی همراه شما هستیم.
دکتر دادخواه گفت:هدف ما امید آفرینی مردم است و باید بر این موضوع تمرکز داشته باشیم و با کمک شما عزیزان و کلیه اقشار مردم این امیدآفرینی را زنده کنیم و همه اقشار مختلف مردم را نیز در نظر بگیریم.
وی بیان کرد: شهرستان آبیک دارای مردمی ولایی است و خوشحالیم حضور مردم در صحنه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را  در این مدت کم شاهد بوده ایم.
دادخواه تاکید کرد: ما درکنار شما هستیم و در اين زمینه همواره همراه شما خواهیم بود.
نجاران فرماندهی بسیج حوزه ثارالله شهرستان آبیک نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد:حوزه ثارالله عمده فعالیت هایش در محدوده شهر آبیک بوده و  دارای۱۴ پایگاه و ۳۴۰۰ بسیجی،دو گردان امنیتی در شهر آبیک، و چند گردان فرماندهی است و مجموعه فعالیتها در حوزه فرهنگی سیاسی و امنیتی است.
ما وی تصریح کرد: هر گاه در شهر نیازی به کمک باشد ما همراهی خواهیم کرد در هر لحظه آماده خدمت به مردم هستیم.
اجلی عضو شورای اسلامي شهر نیز در ادامه این جلسه نیز ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیجیان همواره در عرصه فرهنگ همیشه خالصانه خدمت کرده اند و ما مدیون شما هستیم و ما نیز به عنوان‌ عضو کوچکی از شهر و نماینده مردم قول میدهیم اتفاقات خوبی در این مدت ۴ ساله رقم خواهد خورد.
 وی ادامه داد:به امید خداوند و با همراهی شما تلاش می کنیم قدم های خوبی در عرصه فرهنگ داشته باشیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0