چهارشنبه, 6 مهر 1401
  • ساعت : ۲۳:۳۳:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ 
  • کد خبر : ۳۶۸۰
دکتر دادخواه شهردار آبیک:
مجموعه مدیریت شهری در جهت خدمت رسانی به شهروندان همواره بسیجی‌ وار در میدان بوده است.

دکتر دادخواه شهردار آبیک: 

مجموعه مدیریت شهری در جهت خدمت رسانی به شهروندان همواره بسیجی‌ وار در میدان بوده است


دکتر دادخواه و اعضای شوراي اسلامي طی نشستی با فرماندهی سپاه ناحیه امام جعفرصادق( ع) که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد هفته بسیج را به فرمانده سپاه ناحیه امام جعفر صادق ع و دیگر بسیجیان شهر آبیک تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبیک دکتر دادخواه شهردار آبیک در این جلسه ضمن عرض سلام و خداقوت خدمت به همه بسیجیان فداکار کشورمان و همچنین شهر آبیک اظهار کرد: مجموعه مدیریت شهری در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر  به شهروندان همواره آماده بوده و تلاش خواهد کرد بسیجی وار در تمامی امور به فعالیت بپردازد.

دکتر دادخواه ادامه داد:در بحث  کمک های مومنانه با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر حتما در کنار شما خواهیم بود.
دکتر دادخواه تصریح کرد: تلاش،مجموعه مدیریت شهری و شورا همواره در فعالیت های فرهنگی پیشرو و همراه نهادهای فرهنگی بوده و در این زمینه از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.
ساریجلو رئیس شورای اسلامی آبیک نیز در این جلسه ضمن عرض ادب و خداقوت به بسجیان که مخلص در این راه خطیر گام‌ بر میدارند بیان کرد: با توجه به وضعیت فرهنگی موجود بر خود وظیفه دانستیم هفته بسیج را به فعالان‌پر تلاش این عرصه تبریک گفته و از خدمات ارزنده شما و جامعه بسیج تقدیر و تشکر کنیم.


خرمن بیز دیگر عضو شورای اسلامی شهر نیز ضمن عرض تبریک و خداقوت اظهار کرد:ما از همه جنبه ها در جهت خدمت رسانی به شهروندان همراه شما عزیزان بسیجی هستیم و در تلاشیم خدماتی که مردم لایقش هستند را مورد انجام قرار دهیم.
قربانی عضو دیگر پارلمان شهری آبیک نیز در این جلسه هفته بسیج را  تبریک گفته و تصریح کرد: از سما فعالان این عرصه تشکر می کنم چرا که هميشه در عرصه جهاد فعال بوده اید و ما در این عرصه که بی شک عرصه خدمت رسانی است همراه شما هستیم.
مافی عضو دیگر شورای اسلامی شهرآبیک گفت: خوشبختانه بسیج در همه عرصه ها فعال بوده و ما هم به سهم خودمان از فعالیت های ارزشمند شما در این عرصه تقدیر و تشکر می نماییم .
وی ادامه داد: ما همواره آماده خدمتگزاری به مردم و همکاری با شما عزیزان هستیم.
نازنین اجلی عضو بانوی شورای اسلامي این شهر نیز بیان کرد: این هفته گرانقدر را به بسیجیان سرفراز شهر و کشورمان تبریک عرض می نمایم.
وی افزود:ما در کنار شما هستیم و با همکاری با شما جهت خدمت به مردم عزیزمان قدم خواهیم برداشت و در زمینه بسیج بانوان نیز همراه شما خواهیم بود.
محمدی عضو دیگر شورای اسلامی شهر آبیک تصریح کرد: خوشحالیم که دکتر دادخواه شهردار خدوم آبیک نگاه خوبی به فعالیت های بسیج و سپاه داشته و خود بسیجی وار در جهت خدمت به مردم تلاش می کند.
 این مسوول گفت: در جنگ تحمیلی از جوانهای ۱۳ ساله تا ۶۰ و ۷۰ ساله حضور داشتند و با نثار خون‌پاک خود نگذاشتند وجبی از خاک‌میهن عزیزمان بدست دشمن بیفتد و با روحیه ای بسیجی وار دشمن را از خاک ایران‌اسلامی بیرون کردند.
 مثمر ثمر بودیم.
محمدی اظهار کرد: خوشحالیم شهردار شهرمان نیز بسیجی بوده و دارای روحیه بسیجی است و در این مدت کوتاه نشان داده است که با روحیه بسیجی می توان فعالیت های زیادی را به ثمر نشاند.
محمدزاده عضو دیگر پارلمان شهری اظهار کرد: ما بار دیگر در این هفته عزیز تجدید بیعت می کنیم که در جهت خدمت به مردم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد و مجموعه شورای شهر این دوره می‌خواهد  بسیجی وار به مردم خدمت کند.
پاریاب جانشین سپاه ناحیه امام جعفر صادق (ع) نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیجی بودن به فرهنگ و تفکری است که چه در زندگی و چه در کارش سرلوحه خود باید قرار دهیم.
وی ادامه داد: بسیج یعنی خادمی مردم و بسیجی افتخار می‌کند که  سرباز ولایت و خادم ملت عزیز است.
صادق پور فرماندهی سپاه ناحیه امام جعفرصادق( ع) نیز در این جلسه با اشاره به اعضای شوراي اسلامي شهر اظهار کرد: در فرصت خدمتگزاری تصمیمات را به صورت جهادی مورد انجام قرار دهید.
وی ادامه داد: در تعاملات با مجموعه سپاه و برنامه هایی که انجام گردیده است شهرداری و شورا همیشه همراه بوده است.
وی افزود: متاسفانه در مناطق محروم کم کار شده و خوشبختانه شما از ابتدای فعالیت خود از مناطق محروم  فعالیت خود را شروع کردید و این امر بسیار نیکو است.
این مسوول با اظهار این مهم که در خصوص کمک مومنانه هم شما همیشه همدلی داشته اید گفت: امیدوارم در کنار هم‌در جهت خدمت هر چه بیشتر به مردم بتوانیم گام های بلندی برداریم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0