سه‌شنبه, 2 مرداد 1403
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ 
  • کد خبر : ۳۶۷۷
دکتر دادخواه در بازدید از مسکن‌مهر آبیک:
رفع مشكلات مسكن‌مهر در دستور كار شهرداری آبیك قرار گرفت
دکتر دادخواه شهردار آبیک امروز جمعه صبح نیز با حضور در سطح شهر و رصد مشکلات دستورات لازم را در این زمینه برای رفع مشکلات شهروندان به واحدهای مربوطه صادر کرد.

 

🔵به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبیک دکتر دادخواه امروز صبح با حضور در مسکن مهر این شهر که در سال ۸۶ ساخته شده بود به میان مردم رفته و مشکلات آنان را جویا شد همچنین به بازدید سطح پارکها، فضای سبز، معابر و ... پرداخت.

🔵دکتر دادخواه در این زمینه با بیان این مهم که راه درازی را پیش رو داریم تا بتوانیم به ایده آل های لازم در جهت خدمت به مردم دست یابیم اظهار کرد: متاسفانه در این شهرک‌به دلیل بافت فرسوده دچار مشکلات زیرساختی و همچنین خدماتی و ایمنی هستیم و تلاش خواهیم کرد با رصد مشکلات و اقدامات لازم تا جایی که در توان داریم  بخشی از مشکلات را از این منطقه کاهش دهیم .

🔵دادخواه بیان کرد: ساختمان‌های مسکن مهر در این قسمت از شهر فرسوده بوده و ساکنین آن با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند.

🔵وی تصریح کرد: فضای سبز مسکن مهر نیاز به ترمیم و بازنگری دارد .

🔵این مسوول همچنین گفت: فضای بازی کودکان نیز نیازمند کف پوش،ایمن سازی و استاندارد سازی است تا کودکان در فضای مناسب تری به بازی و تفریح بپردازند.

🔵شهردار آبیک اظهار کرد: نرده های کنار کانال نیز باید ایمن سازی شود تا محیطی از ایمنی لازم برخوردار گردد و لایروبی کانال ها نیز در دستور کار قرار دارد تا در مواقع بارندگی کانال ها دچار آبگرفتگی نشود .

🔵دکتر دادخواه اعلام کرد: پيگيري های لازم نیز در خصوص ایمنی و نگهبانی این محدوده به عمل خواهد آمد.

🔵وی بیان کرد: پيگيري فضای تجاری و مبلمان پارکی شهرک نیز از جمله نیازهای شهروندان در این خصوص است که پيگيري های لازم در این زمینه انجام خواهد شد تا شهروندان کمتر دچار مشکل شوند‌.

🔵این مسوول در بخشی دیگر با بیان‌ اینکه مشکلات  زیرساختی بسیاری در سطح شهر وجود دارد تصریح کرد: همکارانم در شهرداری آبیک با فعالیت و جدیت بسیاری پای کار آمده اند تا بتوانیم در بخش های مختلف از جمله:عمرانی، فضای سبز، خدمات و .. نیازهای شهروندان را مرتفع سازند.

🔵شهردار آبیک همچنین خبر داد: خدمات ارائه شده در محلات به تناوب به شهروندان اطلاع رسانی داده خواهد شد و امیدوارم بتوانیم در فرصت خدمتگزاری خدمات ارزنده ای به شهروندان ارایه دهیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0